Tradycja i doświadczenie

Nasza rodzinna firma działa na rynku od 1991 r. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Działamy w branży od 30 lat, a tradycje przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę produktów dobrej jakości, o klasycznym i ponadczasowym wzornictwie.

Siedziba firmy i magazyny mieszczą się w Białce koło Makowa Podhalańskiego, u stóp królowej Beskidów – Babiej Góry. Nasze okolice od wielu lat charakteryzują tradycje stolarskie, co pozwala nie tylko korzystać z doświadczenia ludzi, ale również zapewnia dostępność surowców. 

Natura

Trzon naszej oferty stanowią produkty tworzone z litego drewna. Jest to surowiec trwały i wytrzymały, a jednocześnie naturalny i ekologiczny. Drewno ma swój wyjątkowy charakter i urok. Każdy element ma unikatową barwę i usłojenie, co gwarantuje, że stworzony dla Państwa mebel będzie niepowtarzalny.

Szeroka oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów z litego drewna. Naszą specjalnością są stoły, krzesła i taborety, a więc głównie wyposażenie kuchni, jadalni i salonów. W swojej ofercie posiadamy jednak również meble do każdego wnętrza: szafy, komody, biurka, regały, łóżka, półki. Do kompletu z łóżkami oferujemy również materace renomowanej firmy M&K Foam Koło. Nasza oferta bogata jest również w akcesoria, elementy wyposażenia i materiały wykończeniowe. Wszystko stworzone z drewna i wyprodukowane w Polsce.

Współpraca

Oferując wszelkiego rodzaju wyroby z drewna, chętnie współpracujemy ze sklepami, hurtowniami, agencjami reklamowymi oraz innymi firmami. Podejmiemy się wyposażenia hoteli, pensjonatów czy restauracji. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy dla stałych klientów. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.