Stoły z drewna

Stół to nie tylko kawałek drewna. To nie tylko zwykły mebel. Stół to centralny punkt jadalni kuchni, miejsce przygotowywania posiłków, pracy, wspólnej zabawy. Stół to centrum rodzinnych spotkań, magia wspólnie spędzanych chwil. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stoły dopasowane do każdych potrzeb.

Producent stołów z drewna

Specjalizujemy się w produkcji stołów z litego drewna sosnowego. W naszej ofercie znajdą Państwo stoły okrągłe, kwadratowe i prostokątne. Dodatkowo stoły występują w dwóch wersjach -  na nogach prostych lub toczonych. Dodatkowym udogodnieniem może być szuflada montowana pod blatem. Nasze stoły produkujemy w różnych rozmiarach oraz w wielu kolorach - wszystko konfiguruje się na karcie produktu. Jako producent możemy również odpowiedzieć na Państwa potrzeby i wprowadzić modyfikacje dotyczące wymiarów.  

Drewniane stoły do jadalni

Meble wykonane z drewna sosnowego są idealnym wyborem dla osób ceniących klasykę i tradycję we wnętrzach. Stoły z litego drewna sosnowego charakteryzują się prostym, ponadczasowym designem, dzięki temu łatwo wpasują się również w nowoczesne wnętrza. Solidna konstrukcja, dobre wykończenie i ekologiczne materiały pozwolą cieszyć się stołem przez wiele lat rodzinnych spotkań. 

Aktywne filtry